WeCreativez WhatsApp Support
İletişim bilgilerinizi bırakın size daha sonra ulaşalım
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim ?
iş Kazaları

İş Kazası sonucu ölüm ve yaralanmalarda, sigortalının kendisi ya da yakınları, işveren aleyhine İş kazası tazminatını dava veya dava açmadan talep edebilir. İş Kazası sonucunda tam teşekkülü Devlet ya da Üniversite Hastanelerinden %10 ve üstü işgörememezlik kaybı alınması durumunda, Sosyal Güvenlik Kurumu sigortalıya 2. Bir emekli aylığı bağlar.

Çalışanın ya da yakınlarının  yanlış-eksik bilgilendirilmesi ile çoğu kez Mahkeme Kararlarında ve Sosyal Güvenlik Kurumu hesaplama emsallerine göre oldukça düşük İş kazası tazminatları ödenmektedir. Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve Tazminat çizelgesini tam olarak bilen, hesaplayan ekibimizin desteği ile yüksek tazminat tutarından mahrum olmayın, işverence düşük ödenen tazminat tutarlarında alınan imza ve ibranameler ile hakkınızı geri dönüşümsüz olarak kaybetmeyin.

Kazadan kaynaklı tazminatlar en kısa sürede hak sahiplerine ulaştırır. Bu nedenle danışmanlık, takip ve aracılık hizmetleri verir, açılması gereken davaların koordinasyonunu sağlar. Yaralanmalarda çıkacak rapor oranına göre emeklilik işlemi için başvuruları yapar. 10 yıl öncesine kadar tüm Ölüm ve yaralanmalı trafik kazalarınızda rapor oranınıza göre tazminat hakkınız vardır.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn