WeCreativez WhatsApp Support
İletişim bilgilerinizi bırakın size daha sonra ulaşalım
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim ?

Kurumsal Bilgiler

Aydoğan Emeklilik, yaklaşık 10 yıldır emeklilik ve çalışma hayatı danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Firma baş uzmanımız; Tülay Aydoğan 29.02.1976 tarihinde İzmir’de doğdu. Üniversite Eğitimi Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü 2001 yılı mezunudur.

1993-1997 yılları arasında özel bir firmada Muhasebe Sorumlusu, 2001-2012 yılları arasında Başaran Holding bünyesinde Muhasebe Müdürü olarak görev almıştır.

2005 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir  ünvanını almıştır.

Şubat 2010 tarihinde Sosyal Güvenlik Müşaviri Ali Tezel in düzenlediği sertifika programına katılmış,
Ali Tezel ve Sosyal Güvenlik Müşavirleri Derneği nin düzenlediği sınavlarda başarılı olmuş, ve Sosyal Güvenlik Uzmanı unvanını almıştır.

Ayrıca Humanica Academiy  düzenlediği 132 saatlik eğitimine katılmış ve İnsan Kaynakları Uzmanı Sertifikasını da almıştır.

Bunlardan başka Sosyal Güvenlik ve çalışma Hayatı ile ilgili sayısız eğitim ve seminere katılmıştır.

2012 Şubat-2019 Mart arasında Ali Tezel Sosyal Güvenlik Müşavirliği Pendik şube sorumlusu olarak çalışmıştır. Ali Tezel ile bire bir yakın çalışması ile Sosyal Güvenlik Alanındaki tüm mevzuatı içselleştirmiş ve yeni düzenlemeleri yakından takip etmiştir.

Hali hazırda Tezel Sosyal Güvenlik İnsan Kaynakları Danışmanlığı Denetim Ltd.Şti. nde Şirket ortağıdır.

Yaklaşık 10 yıllık çalışma hayatımızda emeklilik, yurtdışı borçlanma, malulen ile engelli emeklilik, işçi alacakları ve işe iade davaları, işveren teşvikleri, mesleki yeterlilik eğitimleri ve diğer bir çok konuda danışmanlık hizmeti vermek sureti ile Sosyal Güvenlik Kurumu çalışan-işveren ile, işçi-işveren arasında yaşanan bir çok soruna tanıklık ettik.

Sosyal Güvenlik-Çalışma Hayatı konularında; hata yapmamanız, mağdur olmamanız için, yasa ve yönetmelikleri uygulamalı olarak bilen ekibimizin birikim ve tecrübe olanağından faydalanın.

Erken Emeklilik Planlaması ile
Her Zaman
Yüksek Maaş Alın ...